Fel!

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
SZTEJKI Eötvös József Gimnázium, 6723 Szeged, Csongor tér 1., OM: 200909 ,Tel.: +36 62 547 060


Iskolánk részt vesz a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett HATÁRTALANUL! programban.
SZTE Konfuciusz Intézet

Szeged és Térsége
Eötvös József Gimnázium,
Általános Iskola
Konfuciusz TanteremMicrosoft Innovatív Iskola Program


ECDL

A koronavírus járványra tekintettel jelenleg az ügyfélfogadási idő, valamint személyes megjelenés szünetel az iskolában. Elektronikus és telefonon történő konzultációk keretében állunk a szülők és gyermekek segítségére a következő időszakban:

Óvodai és iskolai szociális segítő:

Balázs Mónika

Az óvodai és iskolai szociálissegítő által nyújtott szolgáltatások:

Szülők számára:

  • Információnyújtás a család által igénybe vehető szolgáltatásokról, ellátásokról, segítségnyújtás az ügyintézésben (pl. szociális, gyermeknevelési, családjogi kérdésekben)
  • Tanácsadás, mely során az igénybe vevő problémáinak megértésében, ez alapján önálló döntés kialakításában, valamint a megoldás kidolgozásában kap segítségnyújtást. Szükség esetén további szakemberhez való eljutás támogatása. Ide tartoznak azon döntési nehézségek, melyek akadályozzák az adott helyzet megoldását, szükséges változtatások meglépését.

Tanulók számára:

  • Információnyújtás, arra vonatkozóan, hogy problémáik megoldásában milyen segítségeket vehetnek igénybe, valamint a hozzájutás segítése (pl. tanulmányi kérdések, otthoni gondok)
  • Tanácsadás, mely során problémái megértéséhez, önálló döntés kialakításához kap segítséget. Szükség esetén további szakemberhez való eljutás támogatása (pl. továbbtanulással kapcsolatos döntés).
  • Online tanulással kapcsolatos segítségnyújtás megszervezése
  • Szülő – diák-iskola közötti kapcsolat fenntartásának, zökkenőmentes működésének elősegítése

Segítő beszélgetés biztosítása a diákok, szülők által hozott egyéni problémák, aktuális nehézségek megbeszélése, a megfelelő segítségnyújtási mód megtalálása érdekében.

A családi közegben felmerülő konfliktusok megszüntetése érdekében konfliktuskezelés nyújtása.

Képek iskolánk életéből

randomkep- (33).jpg randomkep- (42).jpg randomkep- (6).jpg randomkep- (5).jpg randomkep- (67).jpg randomkep- (63).jpg randomkep- (12).jpg randomkep- (26).jpg randomkep- (24).jpg randomkep- (4).jpg randomkep- (32).jpg randomkep- (58).jpg randomkep- (43).jpg randomkep- (51).jpg randomkep- (10).jpg randomkep- (52).jpg randomkep- (1).jpg randomkep- (3).jpg randomkep- (45).jpg randomkep- (28).jpg randomkep- (8).jpg randomkep- (31).jpg randomkep- (19).jpg randomkep- (16).jpg randomkep- (9).jpg randomkep- (30).jpg randomkep- (65).jpg randomkep- (62).jpg randomkep- (59).jpg randomkep- (25).jpg randomkep- (61).jpg randomkep- (53).jpg randomkep- (35).jpg randomkep- (36).jpg randomkep- (27).jpg randomkep- (20).jpg randomkep- (48).jpg randomkep- (11).jpg randomkep- (15).jpg randomkep- (60).jpg randomkep- (46).jpg randomkep- (49).jpg randomkep- (50).jpg randomkep- (2).jpg randomkep- (7).jpg randomkep- (55).jpg randomkep- (54).jpg randomkep- (66).jpg randomkep- (18).jpg randomkep- (34).jpg randomkep- (21).jpg randomkep- (23).jpg randomkep- (47).jpg randomkep- (22).jpg randomkep- (37).jpg randomkep- (57).jpg randomkep- (40).jpg randomkep- (56).jpg randomkep- (13).jpg randomkep- (41).jpg randomkep- (39).jpg randomkep- (14).jpg randomkep- (64).jpg randomkep- (17).jpg randomkep- (38).jpg randomkep- (29).jpg

Copyright © 2023 SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Minden jog fenntartva .