Fel!

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
SZTEJKI Eötvös József Gimnázium, 6723 Szeged, Csongor tér 1., OM: 200909 ,Tel.: +36 62 547 060


Iskolánk részt vesz a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett HATÁRTALANUL! programban.
SZTE Konfuciusz Intézet

Szeged és Térsége
Eötvös József Gimnázium,
Általános Iskola
Konfuciusz TanteremMicrosoft Innovatív Iskola Program


ECDL

Az idei tanévben 13. alkalommal rendeztük meg a Kistérségi Matematika Versenyt általános iskolás felső tagozatos diákjaink számára. A versenyen a három tagintézményünkből 77 tanuló indult. Az első fordulóban a versenyzők egy tesztet töltöttek ki a saját tagintézményükben. Az eredmények alapján a négy évfolyamból összesen 37 tanuló jutott be a döntőbe. A második fordulót a járványhelyzet miatt nem tudtuk a szokásos módon a gimnázium épületében lebonyolítani, így ez online formában zajlott. A versenyzők a feladatsort Google űrlapon töltöttek ki.

Gratulálunk minden résztvevőnek!

Az első három helyezett évfolyamonként:

 

8. osztály
I. helyezett  Monostori Enikő SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola 
II. helyezett Majernik Lili SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
III. helyezett Kele Kitti SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola

 

  7. osztály
I. helyezett   Tajti Milán SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola 
Lőrincz Lívia Luca SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
III. helyezett Péter Dávid SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola 

 

  6. osztály
I. helyezett Maillard Flóra SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola 
II. helyezett Révész Anna SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
III. helyezett  Maróti Márton SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
Puskás Dominik SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola

 

  5. osztály
I. helyezett Lipinszki Balázs SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
II. helyezett Tóth Lili Napsugár SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola
III. helyezett  Fazekas Zsófia Sára SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola

 

Képek iskolánk életéből

randomkep- (60).jpg randomkep- (39).jpg randomkep- (46).jpg randomkep- (53).jpg randomkep- (28).jpg randomkep- (64).jpg randomkep- (31).jpg randomkep- (22).jpg randomkep- (59).jpg randomkep- (17).jpg randomkep- (26).jpg randomkep- (49).jpg randomkep- (38).jpg randomkep- (18).jpg randomkep- (20).jpg randomkep- (19).jpg randomkep- (41).jpg randomkep- (12).jpg randomkep- (8).jpg randomkep- (52).jpg randomkep- (43).jpg randomkep- (35).jpg randomkep- (13).jpg randomkep- (3).jpg randomkep- (55).jpg randomkep- (45).jpg randomkep- (56).jpg randomkep- (63).jpg randomkep- (51).jpg randomkep- (27).jpg randomkep- (47).jpg randomkep- (15).jpg randomkep- (61).jpg randomkep- (6).jpg randomkep- (5).jpg randomkep- (1).jpg randomkep- (57).jpg randomkep- (58).jpg randomkep- (30).jpg randomkep- (37).jpg randomkep- (67).jpg randomkep- (11).jpg randomkep- (10).jpg randomkep- (62).jpg randomkep- (65).jpg randomkep- (25).jpg randomkep- (2).jpg randomkep- (34).jpg randomkep- (24).jpg randomkep- (54).jpg randomkep- (16).jpg randomkep- (66).jpg randomkep- (48).jpg randomkep- (29).jpg randomkep- (21).jpg randomkep- (42).jpg randomkep- (40).jpg randomkep- (50).jpg randomkep- (33).jpg randomkep- (14).jpg randomkep- (23).jpg randomkep- (7).jpg randomkep- (4).jpg randomkep- (32).jpg randomkep- (9).jpg randomkep- (36).jpg

Copyright © 2023 SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Minden jog fenntartva .