Fel!

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
SZTEJKI Eötvös József Gimnázium, 6723 Szeged, Csongor tér 1., OM: 200909 ,Tel.: +36 62 547 060


Iskolánk részt vesz a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett HATÁRTALANUL! programban.
SZTE Konfuciusz Intézet

Szeged és Térsége
Eötvös József Gimnázium,
Általános Iskola
Konfuciusz TanteremMicrosoft Innovatív Iskola Program


ECDL

Az idei tanévben 14. alkalommal rendeztük meg az Intézményi matematikaversenyt általános iskolás felső tagozatos diákjaink számára. A versenyre a három tagintézményből összesen 78 diák jelentkezett. Az első fordulóban tesztfeladatokat oldottak meg a versenyzők. A második fordulóba a négy évfolyamról összesen 43 diák jutott be a pontszámok alapján. A második fordulót a járványhelyzet miatt immár második alkalommal online formában szerveztük meg. A versenyzők Google űrlapot töltöttek ki, amely tartalmazott tesztkérdéseket, és rövid indoklást igénylő feladatokat is.

Gratulálunk a résztvevőknek, és a felkészítő tanáraiknak!

A legjobban teljesítő tanulóink évfolyamonként:

8. évfolyam:

I. helyezett Tajti Milán SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola
II. helyezett Süvegh Dávid SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola
III. helyezett Szécsi Szintia Regina SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola

7. évfolyam:

I. helyezett Simity Éva SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola
II. helyezett Farkas Eszter SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola

6. évfolyam

I. helyezett Berkó Tibor SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
II. helyezett Tóth Lili Napsugár SZTEJKI Weöres Sándor Általános Iskola
III. helyezett László Benett SZTEJKI Zoltánfy István Általános Iskola

5. évfolyam

I. helyezett Kothencz Nándor SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
II. helyezett Puskás Dániel SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola
III. helyezett Forgó Richárd SZTEJKI Kossuth Lajos Általános Iskola

Képek iskolánk életéből

randomkep- (8).jpg randomkep- (5).jpg randomkep- (32).jpg randomkep- (20).jpg randomkep- (33).jpg randomkep- (39).jpg randomkep- (34).jpg randomkep- (42).jpg randomkep- (31).jpg randomkep- (24).jpg randomkep- (50).jpg randomkep- (67).jpg randomkep- (4).jpg randomkep- (59).jpg randomkep- (28).jpg randomkep- (22).jpg randomkep- (1).jpg randomkep- (46).jpg randomkep- (54).jpg randomkep- (23).jpg randomkep- (60).jpg randomkep- (52).jpg randomkep- (10).jpg randomkep- (53).jpg randomkep- (45).jpg randomkep- (13).jpg randomkep- (61).jpg randomkep- (26).jpg randomkep- (18).jpg randomkep- (43).jpg randomkep- (30).jpg randomkep- (63).jpg randomkep- (62).jpg randomkep- (19).jpg randomkep- (36).jpg randomkep- (41).jpg randomkep- (51).jpg randomkep- (49).jpg randomkep- (37).jpg randomkep- (12).jpg randomkep- (25).jpg randomkep- (14).jpg randomkep- (17).jpg randomkep- (16).jpg randomkep- (38).jpg randomkep- (3).jpg randomkep- (2).jpg randomkep- (64).jpg randomkep- (9).jpg randomkep- (40).jpg randomkep- (21).jpg randomkep- (56).jpg randomkep- (66).jpg randomkep- (6).jpg randomkep- (35).jpg randomkep- (11).jpg randomkep- (29).jpg randomkep- (47).jpg randomkep- (7).jpg randomkep- (65).jpg randomkep- (48).jpg randomkep- (55).jpg randomkep- (15).jpg randomkep- (27).jpg randomkep- (57).jpg randomkep- (58).jpg

Copyright © 2023 SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Minden jog fenntartva .