Fel!

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
SZTEJKI Eötvös József Gimnázium, 6723 Szeged, Csongor tér 1., OM: 200909 ,Tel.: +36 62 547 060


Iskolánk részt vesz a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett HATÁRTALANUL! programban.
SZTE Konfuciusz Intézet

Szeged és Térsége
Eötvös József Gimnázium,
Általános Iskola
Konfuciusz TanteremMicrosoft Innovatív Iskola Program


ECDL

Tájékoztatás a középfokú írásbeli felvételi vizsgák lebonyolításának eljárásrendjéről

Kérjük azokat a 8. osztályos tanulókat és szüleiket, akik a középfokú felvételi eljárás keretében a központi írásbeli vizsga megírására intézményünket választották, hogy tanulmányozzák, és a vizsgák során szigorúan tartsák be a SZTEJKI Eötvös József Gimnázium középfokú írásbeli felvételi vizsgák lebonyolítására vonatkozóan a COVID-19 világjárvány miatt kihirdetett veszélyhelyzetre tekintettel kialakított eljárásrendjét. Az Eljárásrendet honlapunkon és az intézmény Facebook oldalán is elérhetik.

Kérjük továbbá a szülőket, hogy lehetőség szerint a vizsga megkezdéséig, de legkésőbb az Eljárásrendben feltüntetett határidőig e-mailben nyilatkozzanak arról, kívánják-e, hogy a tanuló kijavított vizsgadolgozatát és az írásbeli vizsga értékelőlapját e-mailben küldjük meg Önöknek az Eljárásrendben meghatározott határidőkig. Az címre küldött e-mailben tüntessék fel a tanuló nevét és oktatási azonosítóját, továbbá azt, hogy e-mailben kérik a felvételi dokumentumok megküldését az Eljárásrend szerint.

A vizsga napján az épületbe való belépéskor a vizsgázónak az Eljárásrend 1. melléklete szerinti nyilatkozatot kell tennie, ami a helyszínen is kitölthető, de honlapunkról is letölthető. A vizsga napján a beléptetést egyszerűsíti, ha a tanuló a vizsgára a már kitöltött nyilatkozatot hozza magával.

 

Kapcsolódó linkek:

Képek iskolánk életéből

randomkep- (28).jpg randomkep- (24).jpg randomkep- (64).jpg randomkep- (56).jpg randomkep- (41).jpg randomkep- (63).jpg randomkep- (19).jpg randomkep- (46).jpg randomkep- (14).jpg randomkep- (33).jpg randomkep- (65).jpg randomkep- (59).jpg randomkep- (54).jpg randomkep- (12).jpg randomkep- (26).jpg randomkep- (1).jpg randomkep- (16).jpg randomkep- (8).jpg randomkep- (31).jpg randomkep- (27).jpg randomkep- (25).jpg randomkep- (53).jpg randomkep- (47).jpg randomkep- (37).jpg randomkep- (13).jpg randomkep- (7).jpg randomkep- (34).jpg randomkep- (17).jpg randomkep- (49).jpg randomkep- (61).jpg randomkep- (48).jpg randomkep- (36).jpg randomkep- (50).jpg randomkep- (10).jpg randomkep- (2).jpg randomkep- (5).jpg randomkep- (32).jpg randomkep- (38).jpg randomkep- (6).jpg randomkep- (4).jpg randomkep- (52).jpg randomkep- (51).jpg randomkep- (67).jpg randomkep- (40).jpg randomkep- (11).jpg randomkep- (39).jpg randomkep- (30).jpg randomkep- (57).jpg randomkep- (60).jpg randomkep- (43).jpg randomkep- (35).jpg randomkep- (58).jpg randomkep- (45).jpg randomkep- (42).jpg randomkep- (29).jpg randomkep- (22).jpg randomkep- (15).jpg randomkep- (62).jpg randomkep- (55).jpg randomkep- (9).jpg randomkep- (66).jpg randomkep- (21).jpg randomkep- (20).jpg randomkep- (23).jpg randomkep- (3).jpg randomkep- (18).jpg

Copyright © 2023 SZTEJKI Eötvös József Gimnázium Minden jog fenntartva .